Hakkımızda


Sağlık sektöründe, 140.000’i hekim olmak üzere yaklaşık 900.000 kişi istihdam edilmektedir. Çocuk ve gençlerin çoğunlukta olduğu 80 milyonluk ülkemizde yaş ortalamasının yükselmesi ile birlikte sağlık sektörünün önemi her geçen gün daha da artmaktadır. Kamu ve özel sektör yeni hastane yatırımları yapmakta ve nitelikli sağlık hizmeti sunumu konusunda adeta bir yarış halindedir. Bina ve cihaz yatırımlarına paralel olarak nitelikli sağlık personel ihtiyacı da her geçen gün artış göstermektedir.

Sağlık alanında deneyimli uzmanlarımız tarafından geliştirilen MediKariyer.net, iş bulmanın en kolay yoludur. MediKariyer.net, doğru işe doğru insan mantığından yola çıkarak firmalar ve iş arayanları en doğru şekliyle buluşturmayı hedefleyen bir kariyer sitesidir. Kullandığı teknolojisi ile firmaları, en doğru adaya ulaştırmakta ve dolayısıyla zaman tasarrufu sağlamaktadır.

Sağlık alanında uzmanlaşmış ve kariyerlerinizi sağlık alanında sürdürmek istiyorsanız fakat iş arama denilince birçok sektörün bulunduğu kariyer sitelerinin içinde kayboluyorsanız, MediKariyer.net sizin için özel olarak tasarlanmış bir kariyer sitesidir.

KURUMSAL DANIŞMA

Etkili iş ilanları oluşturma konusunda uzman ekibimizin verdiği destek ile alanında tecrübeli personel bulmanızı sağlıyoruz.

KULLANICI MEMNUNİYETİ

Görüş bildirimlerinizi en geç 24 saat içinde değerlendirmeye alıyor siz değerli kullanıcılarımıza hızlı dönüş imkanı sunuyoruz.

DUYURULAR

Yeni iş ilanlarını biz sizin için takip ediyoruz. Uzmanlık alanınız ile ilgili haberleri ilk size duyuruyoruz.