SIKÇA SORULAN SORULAR


Ana sayfada bulunan Aday Girişi seçeneğinden Ücretsiz Üyelik Oluştur kısmındaki sorulara yanıt vermeniz ve kullanıcı sözleşmesini kabul etmeniz gerekmektedir.
Medikariyer.net’e üye girişi yaparken kullandığınız kullanıcı adı, şifre ya da e-posta bilgilerinizi unuttuysanız Aday Giriş sayfasında "Şifremi Unuttum" linkine tıklayabilir ve burada açılan sayfadaki yönergeleri uygulayabilirsiniz. Kullanıcı bilgileriniz kayıtlı e-posta adresinize gönderilir ya da SMS olarak cep telefonu numaranıza iletilir.
Firmalar, CV'nizi incelerken ve başvurunuzu değerlendirirken her zaman en güncel halini göreceklerdir.
Üyeliğinizin iptal etmek istiyorsanız; Ana sayfadaki Aday Girişi seçeneğinden kullanıcı girişi yapmanız gerekmektedir. Aday Girişi yaptıktan sonra soldaki menüden Ayarlar'a tıklayarak açılan sayfada en altta bulunan "Hesabımı Sil" seçeneğini tıklayabilirsiniz.
Başvurunuzu yaptıktan sonra üzerinden 1 saat geçerse geri alamazsınız, bu nedenle başvurduğunuz ilanların yanında "Geri Al" butonu görüntülenmeyecektir.
Sağlık alanında uzmanlaşmış ve kariyerinizi sağlık alanında sürdürmek istiyorsanız ancak iş arama denilince birçok sektörün bulunduğu kariyer sitelerinin içinde kayboluyorsanız MediKariyer sizin bu isteğinize tam olarak yanıt vermektedir. MediKariyer.net İş arayan bütün sağlık personellerinin ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiştir. Yapmanız gereken, doğru işi, doğru alanda filtreleyerek aramaya başlamak.

KURUMSAL DANIŞMA

Etkili iş ilanları oluşturma konusunda uzman ekibimizin verdiği destek ile alanında tecrübeli personel bulmanızı sağlıyoruz.

KULLANICI MEMNUNİYETİ

Görüş bildirimlerinizi en geç 24 saat içinde değerlendirmeye alıyor siz değerli kullanıcılarımıza hızlı dönüş imkanı sunuyoruz.

DUYURULAR

Yeni iş ilanlarını biz sizin için takip ediyoruz. Uzmanlık alanınız ile ilgili haberleri ilk size duyuruyoruz.