ETKİLİ İLAN VERME


Etkileyici ve insanların ilgisini çeken başlıklar atılmalıdır. Kullanıcılar ilan açıklamasını okurken karışık, anlaşılması güç ilanlardan çabuk sıkılabilirler. Bu nedenle kelimelerin ve rakamların yazılışına dikkat edilmelidir.

İlanı açık ve anlaşılır kılmak için en uygun açıklama türünü seçmelisiniz.

İyi bir ilanda, iyi bir ilan başlığı, ilanda istenilen özelliklerin anlatımı ve neden bu ilanın tercih edilmesi gerektiği kısaca açıklanarak avantajları vurgulanmalıdır.

Doğru elemanı, kısa zamanda bulmak istiyorsanız eleman ilanı verirken doğru hamleler yapmalısınız. Kısaca firmanızın yaptığı işi tanımlayın, unutmayın ki, uzun yazılar adaylar tarafından okunmayacaktır. Aradığınız elemanın ne iş yapacağını olabildiğince açık bir şekilde yazın. Aradığınız kriterleri sade ve anlaşılır yazın.

Eğer iş arayanlar tarafından çok bilinen bir firma değilseniz, vereceğiniz ücreti ve sosyal imkanları yazmanız ilanınıza olan ilgiyi artıracaktır.

Hangi iş dalında personel ihtiyacı olduğunu belirtmelidir. Açıklama kısmında bu işle ilgili bilgiler verip daha sonra ilan verdiğiniz iş koluna nasıl bir eleman ihtiyacı olduğunu ve bu personelde bulunması gereken özellikleri sıralayabilirsiniz.

KURUMSAL DANIŞMA

Etkili iş ilanları oluşturma konusunda uzman ekibimizin verdiği destek ile alanında tecrübeli personel bulmanızı sağlıyoruz.

KULLANICI MEMNUNİYETİ

Görüş bildirimlerinizi en geç 24 saat içinde değerlendirmeye alıyor siz değerli kullanıcılarımıza hızlı dönüş imkanı sunuyoruz.

DUYURULAR

Yeni iş ilanlarını biz sizin için takip ediyoruz. Uzmanlık alanınız ile ilgili haberleri ilk size duyuruyoruz.